O nas

SKOK PIAST to instytucja samopomocy finansowej, niezwykle popularna wśród Polaków: w ciągu 20 lat działalności spółdzielczych kas oszczędnościowo – kredytowych przystąpiło do nich ponad 2,5 miliona osób

SKOK Piast

To grupa ludzi połączonych wspólną więzią o charakterze zawodowym lub organizacyjnym, zorganizowana w formie spółdzielni. Członkowie Kasy są jednocześnie jej współwłaścicielami i wspólnie decydują o kierunkach jej rozwoju. SKOK PIAST tworzą ludzie, którzy wspólnie oszczędzają i pożyczają sobie pieniądze.

Każdy znajdzie tu ofertę finansową dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości. Poza prowadzeniem rachunków bieżących (również dla firm) czy udzielaniem pożyczek, proponujemy oszczędzanie w formie lokat czy Rachunku Systematycznego Oszczędzania. Mamy rozległą sieć bankomatów i rozwinięty system kart płatniczych. W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne czy na życie. Nie mogło zabraknąć nas w Internecie – proponujemy naszym Członkom usługę eSKOK czyli obsługę rachunków oraz dostęp do usług finansowych przez Internet.

Polskie SKOKi od lat cieszą się niesłabnącą renomą i są stawiane za wzór organizacji skutecznie radzących sobie w dobie kryzysu ekonomicznego. SKOK PIAST będzie służył Wam pomocą i doświadczeniem. Chcemy się rozwijać, aby wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Chcemy przyczyniać się skutecznie do eliminacji biedy, tworzenia miejsc pracy i integracji społecznej, zgodnie z maksymą Unii Kredytowych – budować lepszy świat!

Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnym statutem SKOK

Sytuacja finansowa SKOK PIAST

Historia Działalności

SKOK PIAST rozpoczęła swoją działalność na początku lat 90. XX wieku, co stanowiło kontynuację ponad stuletniej tradycji spółdzielczości finansowej.

Czytaj więcej

Ład Korporacyjny

Zbiór zasad i norm odnoszących się do zarządzania organizacją.

Czytaj więcej

Zobacz również

Pożyczki

Rozwiąż swoje problemy finansowe i spełniaj marzenia!

Więcej

Ubezpieczenia

Zadbaj o bezpieczeństwo   – ubezpiecz  siebie i swoich bliskich.

Więcej