Ubezpieczenia majątkowe

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny na wypadek różnych zdarzeń losowych.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny!

Ubezpieczenie KPNW

Grupowe ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zryczałtowane koszty pogrzebu

 

Przedmiotem ubezpieczenia jest następstwo nieszczęśliwego wypadku na terytorium Rzeczpospolitej, powodujące zgon Ubezpieczonego oraz zryczałtowane koszty pogrzebu, jeżeli zgon Ubezpieczonego nastąpił na terytorium Rzeczpospolitej w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej, bez względu na przyczynę zgonu.

Kto może skorzystać z oferty?

Z ubezpieczenia może skorzystać Członek SKOK, będący członkiem Towarzystwa Edukacji Finansowej (TEF), który ukończył 18 rok życia i jednocześnie w chwili przystąpienia do ubezpieczenia nie ukończył 69 roku życia.
Szczegółowe warunki udzielania ochrony ubezpieczeniowej przez Compensa TU S.A. VIG oraz wyłączenia odpowiedzialności Ubezpieczyciela, zawarte są w Szczególnych warunkach ubezpieczenia grupowego Członków Towarzystwa Edukacji Finansowej (KPNNW).

 

Grupowe Ubezpieczenie

od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków – NNW

 

Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) na terytorium Rzeczpospolitej, powodujące śmierć Ubezpieczonego, śmierć Ubezpieczonego w następstwie udaru mózgu oraz śmierć Ubezpieczonego w następstwie pierwszego w życiu zawału serca.

Kto może skorzystać z oferty?

Z ubezpieczenia może skorzystać Członek SKOK, będący członkiem Towarzystwa Edukacji Finansowej (TEF), który ukończył 18 rok życia i jednocześnie w chwili przystąpienia do ubezpieczenia nie ukończył 69 roku życia.
Szczegółowe warunki udzielania ochrony ubezpieczeniowej przez Compensa TU S.A. VIG oraz wyłączenia odpowiedzialności Ubezpieczyciela, zawarte są w Szczególnych warunkach ubezpieczenia grupowego Członków Towarzystwa Edukacji Finansowej (NNW).

Infolinia

Pon. - Pt. 800 - 1600

Nie czekaj, zadzwoń!

Skontaktuj się z nami 801 602 222** połączenie z telefonów komórkowych
Skontaktuj się z nami (32) 323 45 61** połączenie z telefonów stacjonarnych

** Koszt połączenia wg taryfy operatora

Zapytaj o produkt

Masz pytania? Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą

Zobacz również

Ubezpieczenia majątkowe

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny na wypadek różnych zdarzeń losowych.

Więcej

Ubezpieczenie pożyczkobiorców

Sprawdź ofertę naszych ubezpieczeń.

Więcej