Zaloguj się do eSKOKSKOK PIASTSKOK Piast - Nowości

Konta osobiste - konto w SKOK PIAST:

Konto osobiste w SKOK PIAST zapewnia łatwy i wygodny dostęp do gotówki. Ponadto oferujemy  szereg udogodnień i możliwości, z których mogą skorzystać osoby posiadające konto osobiste.


  WPŁATY I WYPŁATY BEZ ŻADNYCH OPŁAT


  POŻYCZKI

  LINIE POŻYCZKOWE

Linie pożyczkowe to oferta stworzona specjalnie dla posiadaczy konta osobistego:

  • Linia Pożyczkowa Preferencyjna nowość w naszej ofercie, oferowana wraz nową kartą płatniczą Visa. Linia Pożyczkowa Preferencyjna to kwota limitu nawet do 25 tys. zł., możliwość swobodnego zadłużania się w ramach przyznanego limitu i korzystania z nieoprocentowanej części linii pożyczkowej. Więcej>>

  KARTA SKOK Visa

Karta płatnicza SKOK Visa to możliwość korzystania z nieoprocentowanej linii pożyczkowej, transakcje bezgotówkowe w placówkach handlowo-usługowych bez dodatkowych opłat, wypłaty bez prowizji w sieci bankomatów SKOK 24, transakcje gotówkowe we wszystkich bankomatach oznaczonych symbolem VISA oraz wypłata gotówki w ramach usługi cashback Więcej>>

  SKOK PRZELEW
SKOK umożliwia posiadaczom konta osobistego wygodny sposób płatności rachunków za prąd, wodę, energie elektryczną, czynsz oraz inne opłaty bezpośrednio w kasie SKOK lub w ramach zlecenia stałego.

  PRZELEWY Z ZAGRANICY W SKOK PIAST
SKOK PIAST umożliwia wysyłanie przelewów z zagranicy na posiadane przez członka SKOK konto osobiste. Więcej

  ZLECENIA
Posiadacz konta osobistego może oprócz płatności comiesięcznych rachunków zlecić w SKOK-u obsługę pożyczek i kredytów zaciągniętych zarówno w SKOK PIAST, jak i innych instytucjach finansowych.

  INFORMACJE O KONCIE
W SKOK-u dajemy ci możliwość sprawdzenia telefonicznie stanu twojego konta "NA HASŁO".

  OPROCENTOWANIE RACHUNKU sprawdź »

  ZASTRZEŻENIE KART PŁATNICZYCH SKOK Visa
SKOK PIAST umożliwia zastrzeżenie kart płatniczych SKOK Visa w Centrum Kart SKOK pod działającymi całodobowo następującymi numerami telefonów (koszty połączeń wg taryfy operatorów):

  • infolinia 0 801 800 805
  • z telefonów komórkowych 058 511 20 70


Szczegółowe informacje w najbliższej placówce SKOK PIAST oraz pod nr infolinii 801 602 222,
(32) 323 45 61 (z telefonów komórkowych).

SKOK PIAST - Infolinia
SKOK PIAST - Formularz Kontaktowy
Wypełnij formularz kontaktowy, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Imię i Nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Preferowany oddział:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SKOK PIAST moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli

SKOK Piast - Skokowicz

SKOK PIAST to instytucja samopomocy finansowej, niezwykle popularna wśród Polaków: w ciągu 20 lat działalności Spółdzielczych Kas Oszczędnościowych przystąpiło do nich ponad 2,5 miliona osób. Celem działalności SKOK jest gromadzenie funduszy swoich członków oraz udostępnianie im możliwości skorzystania z atrakcyjnie oprocentowanych lokat oszczędnościowych i tanich kredytów: SKOK to spółdzielnie prowadzące działalność non-profit. Tanie pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne, dostępne od ręki kredyty chwilówki czy atrakcyjnie oprocentowane lokaty oferowane przez SKOK to tylko niektóre z przyczyn sprawiających, że stale rośnie liczba naszych Klientów. Cieszymy się z tego, że spora ilość członków SKOK to osoby, którym naszą ofertę polecili znajomi. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet. Przyjdź do SKOK PIAST, a nasi pracownicy z pewnością pomogą Ci uporządkować i poprawić stan Twoich finansów.