Zaloguj się do eSKOKSKOK PIASTSKOK Piast - Nowości

SKOK „Piast” zaprasza na uroczysty koncert kolęd

Już 28 grudnia, w kościele św. Jana Chrzciciela w Tychach odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu światowej sławy zespołu SPIRITUALS SINGERS BAND. Koncert rozpocznie się około godziny 19. Jednym z patronów koncertu został SKOK „Piast”, który kolejny raz zaangażował się w organizację wydarzeń kulturalnych w mieście, gdzie od lat posiada swoją siedzibę główną, jak i cztery oddziały.

Spirituals Singers Band, to polska grupa wokalna wykonująca m.in. gospel, standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej oraz kolędy. Powstała 1978 roku we Wrocławiu. W ciągu trwającej 30 lat kariery Spirituals Singers Band pod kierunkiem Włodzimierza Szomańskiego, nagrał dziesięć płyt i dał setki koncertów.

Print  
SKOK PIAST - Infolinia
SKOK PIAST - Formularz Kontaktowy
Wypełnij formularz kontaktowy, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Imię i Nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Preferowany oddział:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SKOK PIAST moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli

SKOK Piast - Skokowicz

SKOK PIAST to instytucja samopomocy finansowej, niezwykle popularna wśród Polaków: w ciągu 20 lat działalności Spółdzielczych Kas Oszczędnościowych przystąpiło do nich ponad 2,5 miliona osób. Celem działalności SKOK jest gromadzenie funduszy swoich członków oraz udostępnianie im możliwości skorzystania z atrakcyjnie oprocentowanych lokat oszczędnościowych i tanich kredytów: SKOK to spółdzielnie prowadzące działalność non-profit. Tanie pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne, dostępne od ręki kredyty chwilówki czy atrakcyjnie oprocentowane lokaty oferowane przez SKOK to tylko niektóre z przyczyn sprawiających, że stale rośnie liczba naszych Klientów. Cieszymy się z tego, że spora ilość członków SKOK to osoby, którym naszą ofertę polecili znajomi. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet. Przyjdź do SKOK PIAST, a nasi pracownicy z pewnością pomogą Ci uporządkować i poprawić stan Twoich finansów.